Kontakt

MONTYCON gastro, s.r.o.

www.montycon.cz
IČ: 25861174
DIČ: CZ25861174

Obchodní oddělení a showroom

Rudná 907/37
700 30 Ostrava, Zábřeh

GPS: 49°47'59.867"N, 18°15'10.602"E

 

T: +420 596 624 904

M: +420 602 725 999


Zelená linka: 800 333 318

HOTLINE kuchařský servis:

+420 602 432 665

+420 602 584 999

kuchari@montycon.cz

 

Sklad a servis:

areál SŠSS

Krakovská 1095/33

700 30   Ostrava, Hrabůvka

GPS: 49°47'6.821"N, 18°15'4.108"E

Jsme vám k dispozici

v pracovní dny 7:30 – 16:00 hod.

 

T: +420 596 710 465
 

Objednávky čistících prostředků: 

E: montycon@montycon.cz

Objednávky servisu: 

E: technici@montycon.cz

 

Ing. Petr Lošák

obchodní ředitel
M: +420 602 725 999
E: losak@montycon.cz

Mgr. Silvie Lošáková

obchodní manažer
M: +420 606 795 707
E: silvie.losakova@montycon.cz

Bc. Petra Vlková

asistentka servisního oddělení
M: +420 725 790 469
E: vlkova@montycon.cz

Jana Levinská

asistentka obchodního oddělení
M: +420 724 219 022
E: levinska@montycon.cz

Tomáš Kalabus

odborný poradce
M: +420 602 736 384
E: kalabus@montycon.cz

Ing. Petr Vanduch

odborný poradce
M: +420 602 760 711
E: vanduch@montycon.cz

Miroslav Sikora

vedoucí servisu
M: +420 606 725 999
E: sikora@montycon.cz

Miloš Tesař

servisní technik
M: +420 607 725 999
E: tesar@montycon.cz

Pavel Klos

servisní technik
M: +420 724 329 838
E: klos@montycon.cz

Aleš Siatka

servisní technik/montážní team

M: +420 606 034 200

E: siatka@montycon.cz

Pavel Mutina

servisní technik

E: mutina@montycon.cz

Zdeněk Hahn

montážní team

M: +420 733 603 301

E: hahn@montycon.cz

Radek Podgrabinský

montážní team

M:+420 606 680 690

E: podgrabinsky@montycon.cz

Martin Sionko

sklad T: +420 596 710 465

M: +420 606 727 994

E: sklad@montycon.cz

  

ZASTOUPENÍ na Slovensku


MONTYCON gastro SK, a.s.

    

Ferienčíkova 18

SK-81108  Bratislava
Slovak Republic

IČO: 36331228

IČ DPH: SK2020180613
T: +421 337 747 218      

F: +420 596 612 693

 

Showroom
Moravany nad Váhom,Piešťany
Výtocká 2, 922 21

Martin Pavlíček

odborný poradca
T: +421 911 825 999  

E: pavlicek@montycon.sk

Mária Butašová

asistentka
T: +421 337 747 218  

E: butasova@montycon.sk

SERVIS

servisní technik
T: +421 911 074 999

Kontaktní formulář

V případě dotazů je Vám k dispozici také Kontaktní formulář