Společnost

Convotherm

Kdo někdy pracoval s nějakým zařízením Convotherm, ten ví: Convotherm dovede nadchnout ukázkovými řešeními pro lepší přípravu produktů. Naše výrobky „Made in Germany“ vyráběné pod heslem „Your meal. Our mission.“ jsou odpovědí na rozmanitost vašich požadavků.


Nový konvektomat řady Convotherm 4 přináší do profesionální kuchyně styl. Špičková technologie, jednoduchá obsluha a hygiena jsou díky čistotě designu zřejmé na první pohled. Intuitivní ovládání je společné pro všechny velikosti, což v často hektickém každodenním gastronomickém provozu představuje významné plus. Škálovatelná koncepce designu se vztahuje na celou řadu čítající sedm různých velikostí zařízení po šesti základních variantách. Vzniká tak v tomto produktovém segmentu dosud nevídaná kombinace funkční flexibility a konzistentního designu.


Za zařízeními Convotherm se vždy ukrývá vášeň: pro vynikající kvalitu, pro kreativitu a pro partnerství – a také pro cíl, kterým je pomoci vám k ještě většímu úspěchu.


Partnerství, excelentnost, kreativita

Kdo už někdy s některým kombinovaným parním konvektomatem Convotherm pracoval, ten ví: Convotherm nadchne svým inovativním řešením pro lepší přípravu pokrmů. Naše zařízení, vyvíjená pod heslem „Your meal. Our mission.“ (Vaše jídlo naše poslání) jsou odpovědí na různorodé požadavky našich zákazníků.

Téměř 40 let je Convotherm specialistou na vysoce výkonné a spolehlivé kombinované parní konvektomaty – Made in Germany. Další navazující rozvoj a využití pokrokových technologií umožňují rovnoměrnou, úspornou a chutnou přípravu jídel při minimální spotřebě energie a velmi jednoduché obsluze.

Od samého začátku ovlivňovaly firemní historii skutečná touha a ryzí radost z inovací. Vášeň pro excelentnost, pro kreativitu a pro živoucí partnerství – a pro splnění cíle učinit Vás ještě spokojenějšími.