Hotmix PRO - Profesionální tepelný mixér

Logo Hotmix Pro

Od přípravy až po vaření, skoro jako zástupce šéfkuchaře!HotmixPRO je jedinečná řada inovačních multifunkčních zařízení. Díky speciálním čepelím fungují jako mixér na šlehání tekutin a zároveň mohou sloužit k drcení pevných ingrediencí.

Kromě toho mají ohřívací/chladicí systém, který lze využít k vaření a chlazení jakýchkoli potravin při teplotách od –24 °C do 190 °C, a to za současného míchání různými rychlostmi. Díky tomu, že jsou vybaveny profesionálními motory s výkonem 1.200 až 3.000 W – které roztáčejí čepele rychlostí od 0 až do 16.000 ot./min. –, jsou schopny za přijatelně krátkou dobu nasekat, našlehat, rozmixovat či smíchat všechny typy potravin.

V nádobě z nerez oceli se stupnicí lze zpracovat 2 až 5 litrů.
Při přípravě jídel se často používají běžné mixéry, které nejsou schopny dosáhnout vyšších otáček než 3000 rpm, ale s mixérem HotmixPRO, u kterého lze nastavit 26 různých rychlostí, je možné pracovat rychleji, aniž by to mělo vliv na vlastnosti či kvalitu ingrediencí. Vyšší rychlosti výrazně zkracují dobu nutnou pro zpracování a směsi jsou přitom zpracovávány tak, že vyhoví jakýmkoli zvláštním potřebám.

Hotmix - vlastnosti
1 zařízení, 2 příslušenství, 27 funkcí! *

Sekání
Vaření
Temperování čokolády
Tření
Redukce
Extrakce chlorofylu
Mletí
Opékání
Míchání zmrzliny
Míchání
Vaření v páře
Pasterizace
Šlehání
Vaření sous vide
Vaření ve vakuu
Drcení
Dušení
Sekání ve vakuu
Emulgace
Kandování
Sušení ve vakuu
Hnětení
Pražení
Zahušťování ve vakuu
Mletí na prášek
Karamelizace
Namáčení ve vakuu

* V závislosti na modelu

 

pokrm 2

Ohromující výkonnost!

 • Rozmezí teplot od –24 °C do +190 °C s regulací po stupních.
 • Bez ohledu na vstupní množství a teplotu ingrediencí jsou výsledné produkty vždy jemné, a to díky speciální funkci (Wait Temperature), která umožňuje zahájit časové odpočítávání až po dosažení nastavené teploty.
 • Otáčky 0 až 16.000 rpm s možností nastavení 26 různých rychlostí díky silným profesionálním motorům s výkonem 1.200 až 3.000 wattů.
 • Můžete si ukládat vlastní recepty a odesílat je e-mailem. Více než 400 přednastavených receptů uložených na SD kartě.
 • Spojování různých kroků receptu bez zásahu uživatele.
 • Nepřetržitý provoz po dobu 4 až 12 hodin díky systému TURBO AIR MOTOR SYSTEM.
 • Informační displej vlastní diagnostiky, nahrávání nových programů přes web.
 • Motor není nikdy přetížený. Díky dynamickému systému tepelné ochrany motoru se recept vždy dokončí. Dojde-li k přetížení motoru, program jej automaticky na několik sekund zastaví, zatímco všechny ostatní funkce zůstávají v provozu. Potom se motor opět rozběhne. Doba zastavení a chodu se může různit v závislosti na aktuální teplotě motoru.


Rozdíl spočívá v detailech!

 • Vnější plášť ze 100% nerez oceli AISI 304.
 • Čepele kompletně z nerez oceli:
  • Čepele jsou vyrobeny z jednoho kusu, aby dobře fungovaly a snadno se čistily.
  • Nerezová ložiska japonské výroby, umožňující mytí v myčce.
  • Odolné převody z lité oceli.
  • Hliníkové řemenice zaručující převod maximálního výkonu za všech okolností.


Jednoduchý a účinný!
Mixér HotmixPRO je výjimečný díky jedné unikátní vlastnosti: umí zpracovat celou řadu potravin v teplém stavu, například krémy, omáčky či jamy, takže odpadají různé mezikroky, které jsou obvykle zapotřebí u receptů vyžadujících pro zajištění úspěšného výsledku neustálý dohled a opakované zpracování. Uživatelské pohodlí je dáno tím, že lze do nádoby vložit všechny ingredience a díky maximálně přesné kontrole teploty se snadno dosáhne očekávaného výsledku. Mixér HotmixPRO obsah nádoby rozmixuje stejnoměrně a přesně tou rychlostí, jaká je nastavena, takže je vždy zaručena bezchybná příprava. Díky možnosti nastavit a udržovat požadovanou teplotu lze pokrmy připravovat bez zbytečného zdržování, takže výsledná kvalita vždy vyhoví očekáváním. Mixér HotmixPRO umožní i tomu nejnáročnějšímu profesionálovi dodat každému jídlu nejvyšší možnou kvalitu a delikátní chuť, a to díky vestavěnému přesnému ovládání: nejlepší a nejoblíbenější recepty lze uložit, takže je v případě potřeby může kterýkoli kuchař kdykoli vyvolat. HotmixPRO umožní profesionálním kuchařům vykonávat práce, které šlo dříve kvůli nedostatku času a pracovních sil zajistit jen stěží. Už nebude potřeba být na několika místech najednou – když vymyslíte nový recept, stačí jej uložit na SD kartu. Nebo lze recept jednoduše vybrat z mnoha přednastavených, které tam již jsou uloženy. Tím vzniká prostor na jiné povinnosti, které se dříve mohly zdát komplikované nebo přímo nemožné, ale nadále je již půjde provádět jednodušeji a rychleji. Stručně řečeno to znamená lepší služby a větší spokojenost zákazníků.

pokrm 1
Intuitivní symbolySnadné čištění
Všechny součásti přicházející do styku s potravinami lze v souladu s aktuálně platnými normami snadno vyjímat a mýt v myčce.

Flexibilní
Speciální kónický tvar nádoby umožňuje zpracovávat velká i malá množství bez ohledu na kapacitu – 2, 3 nebo 5 l.

Intuitivní symboly

Snadná obsluha již od začátku díky jednoduchým a intuitivním symbolům. Výukové video na adrese www.hotmixpro.com

Přizpůsobitelný

Možnost ukládání vlastních receptů, z nichž každý může mít až 16 kroků. Více než 400 uložených přednastavených receptů – je zaručena reprodukovatelnost. Nádoba se může otevírat nalevo i napravo.

 

Videorecepty

Videorecepty v angličtině pro Hotmix PRO najdete zde.

 

Volba šéfkuchařů!


Technická specifikace

Objednávka nacenění


Co se stane po odeslání formuláře?
 • budeme vás kontaktovat pro zjištění vašich potřeb
 • připravíme pro vás nabídku řešení na míru
 • zašleme vám nezávaznou cenovou kalkulaci