AS 1750-TH DELUXE / Nízkoteplotní zařízení 2 v 1 Cook & Hold

Originální Cook & Hold. Bez ventilátoru. Bez digestoře. Jen skvělá chuť!

 

Nízkoteplotní pečení s automatickým přechodem přes fázi zrání až k šetrnému udržování pokrmů v bezpečné expediční teplotě po dlouhou dobu až do doby výdeje ve skvělé kvalitě.


Patentovaná technologie Halo-Heat® pracuje se speciálními termokabely, které vytvářejí statické „měkké teplo“, má minimální spotřebu el. energie a zajišťuje maximální výtěžnost při pečení – ztráty masa bývají pouze cca 15 - 20%. Halo Heat® rovnoměrně obklopuje pokrmy bez použití extrémně horkých topných těles, bez přidané vlhkosti nebo ventilátorů. 


Zařízení umí zachovat přirozenou vlhkost v mase, zvyšuje podstatně nejen kvalitu, ale i výtěžnost – po každém pečení získáte více porcí oproti pečení v konvektomatu či troubě.

 

 • Exkluzivní technologie Halo Heat® aktivuje přírodní enzymy a zajišťuje přirozenou křehkost i u těch nejtužších kusů masa.
 • Energeticky efektivní design zajišťuje úsporu peněz a velmi rychlou návratnost vaší investice.
 • Snadné použití a obsluha díky programovatelnému, uživatelsky přívětivému ovládání Deluxe, umožňují obsluze zkrátit dobu zaučení a zajistit opakovanou konzistenci pokrmů. Modely s luxusním intuitivním dotykovým ovládáním Deluxe jsou vybaveny možností „vařit a udržovat pomocí sondy teploty jádra“, která umožňuje přesné vaření a udržování různých pokrmů při určité vnitřní teplotě. K dispozici je až šest sond na komoru a paměť pro neomezený počet programovatelných receptů.
 • Vaření bez práce zvyšuje produktivitu. Vaří, peče, dusí, ohřívá, fermentuje, sous-vide & udržuje v jednom zařízení, zajistí lepší rozložení zátěže a uleví ostatnímu vybavení v kuchyni.
 • Vyšší výnosnost - O 15-20% menší sesychání produktu ve srovnání s konvenčním vařením.
 • Umístit lze kdekoliv - Není nutný digestoř ani vnější odvětrávání, konstrukce bez připojení na vodu.
 • Rekuperace tepla SureTemp™ zajišťuje okamžitou tepelnou kompenzaci případných tepelných ztrát při každém otevření dveří. 
 • Vnitřní osvětlení u modelů se skleněnými dveřmi zaručeně přilákáte pozornost svých zákazníků.
 • Vzdálená správa ChefLinc™ u modelů s ovládáním Deluxe se snadno použitelnou aplikaci pro zefektivnění procesů, úsporu práce a maximalizaci zisků. Snadno přenáší recepty a omezené nabídky. Podpoří vaše podnikání pomocí statistik založených na datech, monitorování zařízení a servisní podpory.
 • Jednoduché dodržování předpisů HACCP - zařízení automaticky sleduje naměřené hodnoty teploty pokrmů a provozní režim podle data a času - vše lze stáhnout na USB disk.

 

Jedno z nejuniverzálnějších a nejúčinnějších vybavení v gastronomickém provozu navržené pro okamžitý úspěch a maximální návratnost investic  – řešení, které podporuje vaše podnikání!

 


Technická specifikace
Vnější rozměry (šxhxv) 653 x 853 x 1448mm
Hmotnost produktu max. 45kg v každé komoře
Kapacita 10 GN 1/1 - 65mm v každé komoře
Varianty PLNÉ DVEŘE PROSKLENÉ DVEŘE
Připojení 230V; 1PH; 50/60Hz; 7,6kW
Model Cook & Hold
Přílohy
pdfTechnická specifikace produktu [pdf, 1092 kB]
1750-TH DELUXE - Plné dveře
pdfTechnická specifikace produktu [pdf, 1272 kB]
1750-TH DELUXE - Prosklené dveře

Objednávka nacenění


Co se stane po odeslání formuláře?
 • budeme vás kontaktovat pro zjištění vašich potřeb
 • připravíme pro vás nabídku řešení na míru
 • zašleme vám nezávaznou cenovou kalkulaci