AS 750-TH SIMPLE / Nízkoteplotní zařízení 2 v 1 Cook & Hold

Originální Cook & Hold. Bez ventilátoru. Bez digestoře. Jen skvělá chuť!

 

Nízkoteplotní pečení s automatickým přechodem přes fázi zrání až k šetrnému udržování pokrmů v bezpečné expediční teplotě po dlouhou dobu až do doby výdeje ve skvělé kvalitě.


Patentovaná technologie Halo-Heat® pracuje se speciálními termokabely, které vytvářejí statické „měkké teplo“, má minimální spotřebu el. energie a zajišťuje maximální výtěžnost při pečení – ztráty masa bývají pouze cca 15 - 20%. Halo Heat® rovnoměrně obklopuje pokrmy bez použití extrémně horkých topných těles, bez přidané vlhkosti nebo ventilátorů. 


Zařízení umí zachovat přirozenou vlhkost v mase, zvyšuje podstatně nejen kvalitu, ale i výtěžnost – po každém pečení získáte více porcí oproti pečení v konvektomatu či troubě.

 

 • Exkluzivní technologie Halo Heat® aktivuje přírodní enzymy a zajišťuje přirozenou křehkost i u těch nejtužších kusů masa.
 • Snadné použití a obsluha díky programovatelnému, uživatelsky přívětivému ovládání Simple, umožňují obsluze zkrátit dobu zaučení a zajistit opakovanou konzistenci pokrmů. Modely s ovládáním Simple jsou vybaveny dotykovým ovládáním na bázi ikon a jediným otočným knoflíkem pro nastavení teplot, uzení, vaření a držení a nabízí možnosti vaření podle času nebo jedné teplotní sondy a paměť až pro osm programovatelných receptů.
 • Energeticky efektivní design zajišťuje úsporu peněz a velmi rychlou návratnost vaší investice.
 • Vaření bez práce zvyšuje produktivitu. Vaří, peče, dusí, ohřívá, fermentuje, sous-vide & udržuje v jednom zařízení, zajistí lepší rozložení zátěže a uleví ostatnímu vybavení v kuchyni.
 • Vyšší výnosnost - O 15-20% menší sesychání produktu ve srovnání s konvenčním vařením.
 • Umístit lze kdekoliv - Není nutný digestoř ani vnější odvětrávání, konstrukce bez připojení na vodu.
 • Rekuperace tepla SureTemp™ zajišťuje okamžitou tepelnou kompenzaci případných tepelných ztrát při každém otevření dveří. 
 • Vnitřní osvětlení u modelů se skleněnými dveřmi zaručeně přilákáte pozornost svých zákazníků.
 • Jednoduché dodržování předpisů HACCP - zařízení automaticky sleduje naměřené hodnoty teploty pokrmů a provozní režim podle data a času - vše lze stáhnout na USB disk.

 

Jedno z nejuniverzálnějších a nejúčinnějších vybavení v gastronomickém provozu navržené pro okamžitý úspěch a maximální návratnost investic  – řešení, které podporuje vaše podnikání!

 


Technická specifikace
Vnější rozměry (šxhxv) 653 x 851 x 846mm
Hmotnost produktu max. 45kg
Kapacita 10 GN 1/1 - 65mm
Varianty PLNÉ DVEŘE PROSKLENÉ DVEŘE
Připojení 230V; 1PH; 50/60Hz; 3,8kW
Model Cook & Hold
Přílohy
pdfTechnická specifikace produktu [pdf, 979 kB]
750-TH SIMPLE - Plné dveře
pdfTechnická specifikace produktu [pdf, 1270 kB]
750-TH SIMPLE - Prosklené dveře

Objednávka nacenění


Co se stane po odeslání formuláře?
 • budeme vás kontaktovat pro zjištění vašich potřeb
 • připravíme pro vás nabídku řešení na míru
 • zašleme vám nezávaznou cenovou kalkulaci