AS 1000-SK-I Classic / Nízkoteplotní zařízení 3 v 1 Cook & Hold SMOKER

Uzení bez práce spojené s exkluzivní technologií Halo Heat®.

 

Zařadit do menu pokrmy s jedinečnou novou chutí vám usnadní zařízení Alto-Shaam Cook & Hold Smoker. Nabízí téměř bez námahy způsob, jak využít dlouhodobě osvědčenou techniku, která dodá pokrmům aroma a báječnou chuť a to vše bez přidaného sodíku, tuků nebo cukru.

 

Na rozdíl od tradičních udicích zařízení, které je pro obsluhu náročné a ponechává maso suché a převařené, zařízení Cook & Hold Smoker s technologií Halo Heat® zajišťují, že konečný produkt bude plný výrazné chuti a přirozeně křehký - s minimálním smrštěním bílkovin.

 

Pomalé vaření s dokonalou přesností, Alto-Shaam Cook & Hold Smoker vám umožňuje kontrolovaně nastavit intenzitu kouřové chuti. Povýší běžné pokrmy horkým nebo studeným kouřem na skvělou lahůdku!

 

 • Exkluzivní technologie Halo Heat® aktivuje přírodní enzymy a zajišťuje přirozenou křehkost i u těch nejtužších kusů masa. Jedna hodina v zařízení Cook & Hold Smoker odpovídá 1-2 dnům přirozeného zrání masa.
 • Plně integrovaná funkce uzení - Použitím skutečné dřevní štěpky vykouzlíte přirozené a krásně vyvážené aroma. V nabídce najdete štěpky z ořechu, jabloně, třešně nebo javoru.
 • Vaření bez práce zvyšuje produktivitu. Udění, vaření, pečení a udržování přes noc zajistílepší rozložení práce a uleví ostatnímu vybavení v kuchyni. Získáte navíc 12-16 hodin neproduktivního času.
 • Vyšší výnosnost a méně plýtvání potravinami - O 15-20% menší sesychání produktu ve srovnání s konvenčním vařením.
 • Energeticky efektivní design zajišťuje úsporu peněz a velmi rychlou návratnost vaší investice.
 • Lze umístit kdekoliv - Není nutný digestoř ani vnější odvětrávání, konstrukce bez připojení na vodu šetří instalační a provozní náklady. Žádné instalatérské práce, bez vody, kanalizace, filtrace nebo související údržby.
 • Snadné použití a obsluha díkym jednoduchému, manuálnímu ovládání s LED displejem, ovládacími knoflíky a tlačítky pro nastavení doby vaření a udržování.
 • Rekuperace tepla SureTemp™ zajišťuje okamžitou tepelnou kompenzaci případných tepelných ztrát při každém otevření dveří. 

Odvážná chuť pro maximální požitek! Unikátní funkce zařízení Cook & Hold Smoker vám zajistí, aby se zákazníci stále častěji vraceli a přitom jste dosahovali vyšší výnosnosti, lepší kvality potravin a maximálního zisku. 


Technická specifikace
Vnější rozměry (šxhxv) 608 x 819 x 1920 mm
Hmotnost produktu max. 54 kg v každé komoře
Kapacita 3 GN 1/1 - 65mm v každé komoře
Varianty Manuální ovládání
Připojení 230V; 1PH; 50/60Hz; 5,5kW
Model Cook & Hold SMOKER
Přílohy
pdfTechnická specifikace produktu [pdf, 1136 kB]
1000-SK-I Classic SMOKER

Objednávka nacenění


Co se stane po odeslání formuláře?
 • budeme vás kontaktovat pro zjištění vašich potřeb
 • připravíme pro vás nabídku řešení na míru
 • zašleme vám nezávaznou cenovou kalkulaci